Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Nacionālās bibliotēkā notiks Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes docētājas un studiju programmas Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas vadītājas Elīnas Vrobļevskas lekcija jauniešiem Grētas Tūnbergas fenomens: politiskais aktīvisms.

Kas patiesībā stāv aiz skaļajiem saukļiem saudzēt dabu un esošās politikas kritikas? Vides izaicinājumi un cilvēku pienesums labklājības veicināšanai, vai tieši otrādi – degradācijai. Kāpēc ir svarīgi prast atšifrēt influenceru paustās domas un nostāju un nepieņemt visu kā absolūto patiesību? To noskaidrosim lekcijā!

Pieteikšanās – pa e-pastu iveta[pnkts]kruminaatlnb[pnkts]lv vai tālruni 29466511.

Lekciju plāns 2019./20. studiju gadā

Rudens semestris

19-484-LEKCIJU-CIKLS-E-PLAKATS-1.jpg

Pavasara semestris

19-484-LEKCIJU-CIKLS-E-PLAKATS-2.jpg

Norises vieta

Telpa
-15+, M stāvs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: