Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks RSU Komunikācijas fakultātes dekānes, mediju ekspertes Andas Rožukalnes lekcija jauniešiem Kāpēc kritiskā domāšana neiedzimst un nepielīp?

Vai zināji, ka kritizēšana vēl nav kritiskā domāšana? Vai māki atšķirt faktus no apgalvojumiem un viedokļiem? Praktiskajā nodarbībā uzzināsi, kas ir kritiskā domāšana un kā to sevī attīstīt, lai novērstu iespēju, ka tev iestāsta dažādas blēņas.

Mūsdienu informatīvajā telpā māka pārbaudīt un analizēt informāciju, tās avotus un patiesumu ir izteikti būtiska, un šajā ziņā RSU Komunikācijas fakultātes eksperti dažādos formātos – pētījumos, konferencēs, lekcijās – dalās savās zināšanās ne tikai ar studentiem, bet arī skolēniem, mediju vides pārstāvjiem un sabiedrību kopumā.

Pieteikšanās e-pastā iveta[pnkts]kruminaatlnb[pnkts]lv vai pa tālruni 29466511.

Lekciju plāns

19-484-LEKCIJU-CIKLS-E-PLAKATS-2.jpg

Norises vieta

Telpa
-15+, M stāvs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija