Pārlekt uz galveno saturu

Ņemot vērā to, ka eksāmenu laiks studentiem visbiežāk asociējās ar stresu, nemieru un trauksmi, aicinām jūs pieteikties četru nodarbību kursam. Veselības psiholoģijas studentu vadībā būs lieliska iespēja paplašināt savas zināšanas par trauksmi, trauksmes simptomiem un cēloņiem, kā arī apgūt dažādas trauksmes mazināšanas tehnikas eksāmenu laikā.

Kā viena no zinātniski pamatotām trauksmes mazināšanas metodēm ir pastaigas ar suņiem, tādēļ aicināsim jūs pielietot to praktiski un 21. un 23. maijā apmeklēt dzīvnieku patversmi, tādējādi padarot arī labu darbu.

Gaidīsim jūsu pieteikumu, un uz drīzu tikšanos!

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle (K-212)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija