Pārlekt uz galveno saturu

Ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 14.30 RSU Hipokrāta auditorijā Ļubļanas Universitātes (Slovēnija) profesors Črts Marinčeks (Črt Marinček) uzstāsies ar atklāto lekciju Overview of assistive technology in the University rehabilitation institute Ljubljana.

crt_marincek_dhc.jpg

Ārsts, medicīnas zinātņu doktors Č. Marinčeks ir ilggadējs Slovēnijas Rehabilitācijas institūta medicīnas direktors, vairāk nekā simt zinātnisku publikāciju autors, Eiropā atzīts speciālists palīgtehnoloģiju jomā un paraolimpiskajā sportā. Profesors ir nodrošinājis ļoti lielu atbalstu Latvijas rehabilitācijas speciālistu un RSU Rehabilitācijas fakultātes akadēmiskā personāla iesaistīšanai Eiropas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas vadošo speciālistu apritē, Eiropas rehabilitācijas zinātnes forumā, Eiropas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas asociācijā u. c. Ar profesora atbalstu tika sākta RF studiju programmas Ortozēšana, protezēšana studējošo un docētāju mobilitāte uz Ļubļanas Universitāti.

Pēc lekcijas, pulksten 17.00, RSU aulā notiks prof. Č. Marinčeka RSU Goda doktora inaugurācijas ceremonija.

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: