RSU Karjeras centrs aicina studentus uz nodarbībām 22. un 24. maijā, kurās varēs iepazīties ar emociju regulācijas nozīmi un ietekmi uz dzīves kvalitāti, pašuztveri un sociālajām attiecībām. Tajās studenti varēs saņemt praktiskus padomus emociju regulācijas prasmju uzlabošanai un apgūt līdzjūtību pret sevi kā iedarbīgu pašpalīdzības metodi, savas labbūtības un dzīvesspēka stiprināšanai.

Apmeklējot nodarbības, iemācīsies atpazīt un verbalizēt emocijas, kas, savukārt, palīdzēs izvēlēties vēlamo uzvedību un integrēt līdzjūtību pret sevi, vairojot apzinātību un sevis pieņemšanu.

Nodarbība ir piemērota visiem studentiem neatkarīgi no studiju virziena vai līmeņa, jo emocionālā regulācija un līdzjūtība pret sevi ir svarīgas prasmes, kas var palīdzēt uzlabot vispārējo labklājību un panākumus gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē.

Piesakoties jāapmeklē abas nodarbības.
Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom