Pārlekt uz galveno saturu

Ko darīt, ja līdz tēžu iesniegšanas brīdim palikušas vien dažas stundas, bet no simtiem iegūto datu kopu nepieciešams atrast to pētījuma būtību, kura visprecīzāk atainos jauniegūtās zināšanas? Lai šajā brīdī nekristu izmisumā, lekcijā būs iespēja apgūt soli pa solim, kā top tēzes, kas, izņemot atslēgvārdus, obligāti jāiekļauj un kā salikt mēnešiem ilgo darbu pāris īsos, bet nozīmīgos teikumos.

Lektors: prof. Noels Barengo

Lekcija notiks angļu valodā.

Norises vieta

Telpa
1. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: