Pārlekt uz galveno saturu

Pēc jaunākajām izmaiņām personas datu aizsardzības regulās pētniecība var kļūt par īstu mīnu lauku, kurā bez gudra padoma apmaldīsies jebkurš. Tāpēc lekcijā apskatīsim visu par un ap datiem – kas vispār ir personas dati un kā tos iegūt, uzglabāt un izmantot, saglabājot pacientu konfidencialitāti?

Lektore: Laura Bērziņa, RSU Juridiskās daļas juriste un fizisko personu datu aizsardzības speciāliste

Norises vieta

Telpa
2. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: