Pārlekt uz galveno saturu

Ne viens vien students sev noteikti uzdevis jautājumus – kā reducēt plašu pētniecisko darbu līdz vienai prezentācijai vai posterim, turklāt tādam, kas veiksmīgi nodod iecerēto vēstījumu? Un kā savu pētījumu prezentēt tā, lai nenokautu klausītāja uzmanību? Šīs Pētnieku akadēmijas lekcijas fokusā būs ikvienam pētniekam tik būtiskā māksla prezentēt savas idejas un atklājumus.

Lektors: Kristaps Pētersons, prezentāciju aģentūras Nime.ga līdzdibinātājs

Laipni aicināti visi interesenti!

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: