Pārlekt uz galveno saturu

Līdz lekcijai tās dalībniekiem būs jānoformulē sev atbilde uz jautājumu Kādēļ es veicu pētniecību?

Ja vārdi mediāna, moda, p-vērtība un standartdeviācija atgādina tikai garās matemātikas stundas vidusskolā, kur viss šķita nesaprotams – satraukumam nav pamata. Lekcijas ietvaros iepazīsim statistiku, pētniecības stūrakmeni, no patiesi citas puses, izprotot, kā var izmantot un apstrādāt ievāktos datus, lai iegūtu jau pirmās atbildes uz pētījumā izvirzītajiem jautājumiem.

Lektore

 

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: