22. februārī plkst. 15.00 RSU Anatomijas un antropoloģijas institūta (anatomikuma) kapelas zālē Kronvalda bulvārī 9 notiks piemiņas pēcpusdiena, kas veltīta mūsu augstskolas divu pirmo rektoru – profesora Ernesta Burtnieka un profesora Vasilija Kalberga atcerei. Šogad atzīmējam E. Burtnieka 120 gadu jubileju un V. Kalberga 125. dzimšanas dienu.

Programmā būs priekšlasījumi par abu profesoru zinātnisko darbību un administratīvo darbu Rīgas Medicīnas institūtā, kā arī Dr. med. Leonīda Čurilova (Pēterburga) referāts par medicīnisko izglītību Ļeņingradā 20. gadsimta 20.–30. gados, kad tur studēja un savas profesionālās gaitas uzsāka E. Burtnieks un V. Kalbergs.

RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16 no 29. janvāra līdz 18. aprīlim varēs apskatīt pirmajiem diviem augstskolas rektoriem veltītu izstādi.

Norises vieta

Telpa