Trešdien, 19. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātē notiks priekšvēlēšanu diskusija Kāda velna pēc studentam tieši par tevi balsot?

Būdama topošo politologu alma mater jau 20 gadu, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) uzņēmusies rīkot priekšvēlēšanu diskusiju, savedot kopā sešu partiju pārstāvjus un to potenciālo elektorātu – studentus. Uz diskusiju aicināti tie politiskie spēki, kuri guvuši vislielāko atbalstu iepriekš veiktajā studentu balsojumā:

• Jaunā konservatīvā partija (Jānis Bordāns)
  • Nacionālā apvienība Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK (Raivis Dzintars)
  • Saskaņa (Evija Papule)
  • Attīstībai/Par! (Juris Pūce)
  • Jaunā VIENOTĪBA (Krišjānis Kariņš)
  • KPV LV (Atis Zakatistovs)

Tiešraide

Diskusija sāksies ar partiju pārstāvju uzrunām piecu minūšu garumā, kam sekos jautājumu un atbilžu sesija town hall formātā, kas ir skaļš un interaktīvs, pieļaujot gan ar aplausiem paustu atbalstu, gan ar svilpieniem izteiktu kritiku. RSU Politikas zinātnes katedras rīkoto diskusiju moderēs asociētais profesors Edijs Bošs.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Norises vieta

Telpa