Tā kā medijos izskanējusi pretrunīga informācija par prof. Gunta Baha vārdu VDK aģentu uzskaites kartotēkā, profesors aicina visus interesentus uz akadēmisku sarunu par šo tēmu un tās plašāku problemātiku.

Saruna notiks pirmdien, 20. maijā, pulksten 16.00 RSU 1. auditorijā.

Saruna tiek translēta tiešraidē RSU profilā Facebook, kur saglabāsies arī sarunas videoieraksts.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
1. auditorija
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).
Datums: