Rīgas Stradiņa universitātes Labklājības un sociālā darba katedra sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu organizē profesora Džonatana Keslera (Jonathan Kessler, ASV) lekciju ciklu sociālajiem darbiniekiem un citiem speciālistiem par atkarību problēmām Addiction, Family and Recovery.

Lekcijas notiks angļu valodā.

1.lekcija: Atkarības kā ģimenes saslimšana

8.jūnijs plkst. 10.00 - 12.15

Baznīcas ielā 19/23, Rīgas Domes Labklājības departamenta 3. stāva zāle

Galvenās tēmas:

• Lomas un realitātes, uzaugot ģimenē ar atkarībām
  • Atkarību teorijas
  • Kur mēs tagad esam (ģenētika, smadzeņu ceļa teorija, bioķīmiskie ietvari)
  • Atkarību lomas un realitāte
  • "Kā izmest ideālu ģimeni no jebkuras valsts"
  • Kauna loma atkarību izraisošās ģimenēs
  • Kā sociālie darbinieki var palīdzēt
  • Jautājumi un atbildes

2. lekcija: Kas ir atveseļošanās no atkarības

13. jūnijs no  10:00 - 12:15

Skolas iela 28, Labklājības ministrijas zāle

Galvenās tēmas:

• Atveseļošanās metodes

• Recidīvu profilakse

• Brīdinājuma pazīmes par recidīvu

• Trigeri un iejaukšanās

• Atveseļošanās kā sistēmisks process (indivīds - ģimene - sabiedrība)

• Jautājumi un atbildes

Vairāk informācijas: ilze[pnkts]trapenciereatrsu[pnkts]lv

Lūgums informēt par piedalīšanos lekcijās līdz 7. jūnijam: ilze[pnkts]trapenciereatrsu[pnkts]lv

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: