Pārlekt uz galveno saturu

Psiholoģijas dienās 2019, kas norisināsies oktobrī, RSU piedāvās vairākus pasākumus. 10. oktobrī RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras telpās (J. Asara iela 5) notiks mākslas terapeites Jūlijas Volontas (Julia Volonts) meistarklase Creative activities to reduce burnout for professionals.

Meistarklases dalībnieki tiks iepazīstināti ar mākslā balstītām aktivitātēm, kuras izmantojamas profesionālā izsīkuma riska mazināšanai.

Meistarklase notiks angļu valodā.

Maksimālais apmeklētāju skaits: 16. Reģistrācija no plkst. 16.45 pasākuma norises vietā.

Psiholoģijas dienu 2019 programma

creative-arts-at-psychology-days-lead.gif

Atrašanās vieta kartē

Telpa
185. telpā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija