sep
RSU Akadēmiskā balle un Gada balvas 2023 pasniegšana
Merķeļa iela 13, Rīga
Rīgas Latviešu biedrības nams

2023. gadā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskā balle notiks sestdien, 9. septembrī, pulksten 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā (ierašanās – no plkst. 18). Tajā tiks pasniegta RSU Gada balva vairākās nominācijās.

rsu_akademiska_balle_2023.jpg

Akadēmiskās balles devīze ir Ad honorem artes, scientia, veritas (Par godu mākslai, zinātnei, patiesībai), tāpēc godam nopelnītajā pasākumā svinēsim RSU panākumus un gadā paveikto.

Pasākuma vadītāji: Maija Doveika un Edgars Ošleja.

Akadēmiskajā ballē piedalās RSU studenti, darbinieki un īpaši aicinātie viesi, kas svinīgajā pasākumā atzīmē augstskolas sasniegumus. Tiek pasniegta Gada balva izcilākajiem studentiem, darbiniekiem, absolventiem, zinātniekiem un struktūrvienībām, kā arī balva par mūža ieguldījumu. Tradicionāli balle sāksies ar polonēzi, bet pārējo svētku vakaru dalībnieki pavadīs sarunās, dejās un aizraujošās aktivitātēs. Latviešu biedrības nama Lielajā zālē un Zelta zālē muzicēs Bigband Jelgava, Daumants Kalniņš, Dziļi violets un DJ Kārlis Ķilkuts, savukārt Baltajā zālē notiks radošas aktivitātes un meistarklases.

Balles tērps – smokings vai tumšs uzvalks.

Biļešu iegāde RSU darbiniekiem
Biļešu iegāde RSU studentiem

RSU Absolventu asociācijas biedriem biļetes jāpiesaka e-pastā alumniatrsu[pnkts]lv (alumni[at]rsu[dot]lv).

Deju nodarbības

Aicinām gatavoties ballei un apmeklēt deju nodarbības, kas sāksies trešdien, 16. augustā, un turpmāk notiks ik trešdienu no plkst. 20 līdz 21.15 Rīgā, Kuldīgas ielā 9a, aktu zālē. Varēs apgūt polonēzi, lēno valsi, Vīnes valsi, fokstrotu, tango, ča-ča-ča, rumbu, sambu un džaivu.

Līdzmaksājums par par deju nodarbības apmeklējumu pāriem ir 15 eiro, vienai personai – 7,50 eiro. Līdzmaksājums jāveic, ieskaitot naudu RSU Swedbank kontā LV02HABA0551000376050 un pamatojumā jānorāda maksājuma mērķis "Līdzmaksājums deju nodarbībām". Nodarbības vada RSU Sporta kluba sporta deju trenere Evita Pavasare (tālr. 29455558, e-pasts: dkevitaatinbox[pnkts]lv)

Norises vieta

Telpa
Rīgas Latviešu biedrības nams

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: