okt
RSU "Erasmus" 15 gadu jubilejas pasākums
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
"Daily" ēdamzāle

Šajā gadā aprit 15 gadu kopš Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) iesaistījās Eiropas Komisijas programmā Erasmus. Par godu šim notikumam 18. oktobrī RSU Starptautisko sakaru departaments (SSD) rīko 15 gadu jubilejas pieņemšanu un Erasmus pieredzes fotokolāžas atklāšanu. Uz pasākumu laipni aicināti visi RSU darbinieki un studenti, kurus interesē Erasmus programma.

"Programma Erasmus ir viens no Eiropas kopējās idejas veiksmīgākajiem projektiem. Tā ir devusi iespēju iegūt starptautisko pieredzi neskaitāmiem Eiropas un tās sadarbības reģionu pilsoņiem," saka RSU SSD direktore Baiba Pētersone. "Programma Erasmus ir bijusi arī nozīmīgs RSU internacionalizācijas virzītājspēks. Kopš 2003. gada, kad Erasmus studiju apmaiņās uz Kārdifas Universitāti Lielbritānijā devās pirmie RSU Zobārstniecības fakultātes studenti, Erasmus iespējas izmantojuši vairāk nekā 1100 RSU studentu, savukārt 529 sadarbības augstskolu studenti ir ieradušies apmaiņas studijās Rīgas Stradiņa universitātē."

Erasmus apmaiņā regulāri piedalās arī RSU personāls – tā pārstāvji var doties gan visdocēšanas, gan pieredzes apmaiņas vizītēs. Papildus mobilitātēm uz programmas valstīm, kopš 2015. gada Erasmus programmas ietvaros tiek atbalstīta arī sadarbība ar partnervalstīm ārpus Eiropas.

Erasmus 15 gadu svinības notiek RSU galvenajā ēkā ceturtdien, 18. oktobrī, plkst. 16.00.

Programma

16.00–17.00 Svinīgā daļa ar uzrunām, pieredzes stāstiem un mākslinieciskiem priekšnesumiem
17.00–17.15Erasmus fotokolāžas atklāšana
17.15–18.30Saviesīgas sarunas un uzkodas