feb
mar
RSU piedalās izstādē "Skola 2020"
Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV-1048

Lai skolēniem, kas ir savas nākamās profesijas meklējumos, piedāvātu pēc iespējas izsmeļošāku priekšstatu par dažādām specialitātēm, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) no 28. februāra līdz 1. martam būs sastopama starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2020.

RSU iepazīstinās ar sociālo zinātņu, veselības aprūpes un medicīnas studiju virzieniem, kā arī iesaistīs skolēnus izzinošās aktivitātēs un sniegs visu nepieciešamo informāciju par studijām un iestāšanos RSU. Varēsi:

• glābt SimMan pacientu jeb simulatoru, kuru veselības aprūpes studenti izmanto reanimācijas prasmju apguvei,
  • veikt injekcijas mulāžām,
  • apskatīt zobārstniecības pirmsklīnikas zobu modeļus,
  • veidot saturu RSU studentu medijam Skaļāk! un
  • virtuālās realitātes spēlē, pārvarot dažādus izaicinājumus un parādot savu erudīciju, varēs atrast sev piemērotāko profesiju un studiju programmu.

Plašāk par teju 70 medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu bakalaura, maģistra un doktora studiju programmām izstādes apmeklētājiem stāstīs RSU studenti un mācībspēki, kā arī studiju programmu vadītāji.

Lai palīdzētu skolēniem noorientēties un saprast, ar ko viņi vēlas saistīt savu nākotni, RSU Karjeras centrs piektdien, 28. februārī, plkst. 13.00 zālē nr. 1 rīko praktisko lekciju Kā neapjukt izglītības piedāvājuma džungļos? . Lekcijā skolēni apjautīs, kā izvirzīt mērķi un kādus instrumentus likt lietā, lai to sasniegtu. Pieteikšanās lekcijai nav obligāta, taču novērtēsim, ja iepriekš atsūtīsiet pieteikumu uz skoleniematrsu[pnkts]lv. Lekcijā piedalīsies arī RSU docētājs Romāns Putāns, kurš vada jauno bakalaura studiju programmu angļu valodā International Business and Start-up Entrepreneurship, kur studijas notiks izteikti starptautiskā vidē un ciešā saistībā ar biznesa vidi.

Izstādē ikvienam interesentam būs pieejams jaunākais RSU izdevums Studiju iespējas 2020/ 2021 gan drukātā, gan elektroniskā formātā, kura bildes, pateicoties aplikācijai Overly, atdzīvojas un ļauj pilnvērtīgi iepazīt RSU studiju vidi.
Izstāde notiek Ķīpsalas izstāžu hallē (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8). Plašāka informācija.

Izstādes darba laiks

• Piektdien, 28. februārī, 10.00–18.00
  • Sestdien, 29. februārī, 10.00–18.00
  • Svētdien, 1. martā, 10.00–17.00

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -