apr
RSU Studējošo pašpārvaldes balle un Gada balvas pasniegšana
Aisteres iela 2, Rīga
Aisteres zālē

2024. gada 20. aprīlī plkst. 18 H2O 6 kvartālā, Aisteres zālē (Aisteres iela 2),  studenti atskatīsies uz iepriekšējā gadā paveikto un apbalvos nozīmīgākos pašpārvaldes cilvēkus un notikumus, pasniedzot pašpārvaldes Gada balvu Zelta pakavs 2024 desmit nominācijās.

Plkst. 22 svinības turpināsies ar balli Sapnis pavasara naktī.

Ieeja pasākumā ar ielūgumu.

Gada balvas ceremonijas un balles tērps: Black tie optional.

Ja tev ir ielūgums uz Gada balvas Zelta pakavs ceremoniju, atsevišķu biļeti uz balli nevajag.

Norises vieta

Telpa
Aisteres zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -