ZZ čempionāts, kas notiks 23.–25. maijā Ropažu novadā, sporta kompleksā 333, ir gada lielākais un gaidītākais notikums Latvijas skolēnu vidū, un jau ceturto gadu pēc kārtas tā noslēguma pasākumā būs iespēja satikt arī RSU. Mūsu Komunikācijas fakultātes studentu medija Skaļāk! pārstāvji triju dienu garumā skolēniem piedāvās iespēju piedalīties radio tiešraides veidošanā un metīs daudz citu radošu izaicinājumu.

ZZ čempionāts ir sporta un prāta spēles, draudzīga sāncensība radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos 5.–12. klašu skolēniem no visas Latvijas. ZZ čempionāts šogad aizvada savu 13. sezonu, un pasākuma norisē iesaistīsies ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem un novadiem.

Vairāk par pasākumu

ZZC_2019.JPG