12. novembrī Latvijas Nacionālā bibliotēkā norisināsies seminārs Akadēmiskais godīgums un ētika augstākajā izglītībā, ko organizē Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte.

A_godigums_3.PNG

Seminārā tiks prezentēti rezultāti un secinājumi no šogad Izglītības un zinātnes ministrijas veiktās aptaujas par augstākās izglītības iestādēs pēdējo trīs gadu laikā paveikto un nākamo trīs gadu laikā plānoto akadēmiskā godīguma un ētikas jautājumu risināšanai, tostarp SAM 8.2.3. projektos ietvertajām augstskolu un koledžu aktivitātēm. Seminārā augstskolu pārstāvji dalīsies pieredzē par aktualitātēm nozarē un labās prakses piemēriem; RSU Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore Nora Jansone-Ratinika vēstīs par centra organizētajām docētāju tālākizglītības mācībām un attīstības projektos plānotajām aktivitātēm. Semināra noslēgumā praktiskās aktivitātes laikā tiks apzināti nozares problēmjautājumi un definēti akadēmiskā godīguma un ētikas veicināšanas uzstādījumi institucionālā un nacionālā līmenī.

Pieteikties semināram
(līdz 8. novembrim)

Semināru apmeklējumam reģistrācija ir obligāta. Dalībnieku skaits – ierobežots.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_RGB_2018.png

Dalībnieki