Pārlekt uz galveno saturu

RSU Ortopēdijas katedras Traumatoloģijas un ortopēdijas starpkatedru laboratorija sadarbībā ar Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu, Latvijas traumatologu un ortopēdu asociāciju un Latvijas gūžas un ceļa locītavu endoprotezēšanas asociāciju aicina interesentus uz semināru Iespējas un risinājumi sarežģītu ceļa locītavu endoprotezēšanā.

Seminārā uzstāsies traumatologs, ortopēds Olivers Džahani (Oliver Djahani) no Štolcalpes Austrijā (General and Orthopedic Regional Hospital Stolzalpe, Austria), kā arī Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsti.

Programma

seminars_2005_tos.png

Lūgums reģistrēties pasākumam līdz 19. maijam pa e-pastu marika[pnkts]ziedinaattos[pnkts]lv.

Zoom saite tiks nosūtīta katram reģistrētajam dalībniekam 19. maijā.

Kontaktinformācija: izglītības un zinātnes grupas lietvede Marika Ziediņa (marika[pnkts]ziedinaattos[pnkts]lv)

 

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: