nov
Seminārs "Integrētas intervences organizāciju attīstībai: kā veidot un vadīt supervīziju projektus vidējās un lielās organizācijās"
J. Asara iela 5, Rīga

Viens no svarīgākajiem mūsdienu organizācijas izaicinājumiem ir spēja efektīvi strādāt vidē, kas ir ļoti dinamiska un sasniegt izvirzītos mērķus. Supervīzija var palīdzēt šo izaicinājumu pārvarēt. Vidēja un liela izmēra organizācijās, strādājot fragmentēti, tikai ar vienu komandu vai divām, var nebūt pietiekami, lai organizācija sasniegtu rezultātus, kādus tā sagaida.

Aicinām vidēja un augstākā līmeņa vadītājus, personāla un organizāciju stratēģiskās attīstības ekspertus, kā arī citus interesentus apmeklēt semināru 5. novembrī.

Semināra tēmas

• Kā veidot organizāciju attīstības un pārmaiņu vadības projektus, izmantojot organizācijas un komandu supervīzijas iespējas?
  • Kā atlasīt un izveidot efektīvu supervizoru komandu ilgtspējīgai attīstībai un vēlamām pārmaiņām?
  • Kā izvēlēties un integrēt dažādu profesionāļu (supervizoru, kouču, konsultantu, organizāciju psihologu utt.) piedāvājumu, lai sasniegtu organizācijai aktuālos mērķus?

Semināra vadītājas

lasma_novika_sup.jpgLāsma Novika
Vadības konsultante
Koučs
Geštaltterapeite

Sniedz individuālas konsultācijas, kā arī veido un vada seminārus, kas palīdz labāk izprast un iepazīt iekšējos psiholoģiskos (bieži vien neapzinātos) procesus un risināt izaicinājumus, kas saistīti ar attiecību veidošanu, sadarbību, karjeras maiņu un krīzes situāciju risināšanu.

Lasa lekcijas Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA maģistrantūras programmu studentiem studiju priekšmetos Organizāciju psiholoģija (RSU), Vadības psiholoģija (RSU), Organizācijas uzvedība (RISEBA).

Piedalījusies SOS Bērnu ciemati psiholoģiskā atbalsta sniegšanas projektā sērojošām ģimenēm Kalniem pāri.

Izglītība

• Geštalta psihoterapeite un organizāciju konsultante, Gestalt Institute of Scandinavia (Dānija)
  • Maģistra grāds organizāciju un sociālajā psiholoģijā, London School of Economics and Political Science
  • Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (MBA), RTU Rīgas Biznesa skola
  • Personīgās izaugsmes trenere (koučs), Baltic Coaching Centre

www.lasmanovika.lv

laura_mikelsone_sup.jpgLaura Miķelsone
Supervizore
Personīgās izaugsmes un organizāciju attīstības konsultante

Vada grupu, komandu, organizāciju un individuālās supervīzijas dažādu nozaru speciālistiem. Veido un ievieš integrētus organizāciju attīstības projektus, veido personīgās izaugsmes pieredzes grupas. Konsultē jautājumos, kas saistīti ar grupu dinamiku, līderību, varas un ietekmes uzvedību, personības attīstību.

Studē RSU doktorantūrā psiholoģiju, lasa lekcijas un vada praktiskās nodarbības Organizāciju un komandas supervīzija. Pētnieciskās intereses saistītas ar grupu procesiem, varas dinamiku un supervīziju.

Vairāk nekā 15 gadu darba pieredze dažādās vadības lomās, no kurām nozīmīgākās ir personāla vadība IT uzņēmumā, demokrātijas procesus veicinošas nevalstiskās organizācijas vadīšana, struktūrvienības vadība valsts pārvaldē.

Izglītība

• Rīgas Stradiņa universitātes doktora studiju programmas Psiholoģija doktorante
  • Maģistra grāds pedagoģijā, supervizora kvalifikācija, RSU
  • Maģistra grāds starptautiskās attiecībās, The Univeristy of Warwick, UK
  • Bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā, Rīgas Ekonomikas augstskola
  • Starptautiskas starpdisciplināras intervīzijas grupas biedre

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: