No 28. līdz 30. jūnijam RSU, Dzirciema ielā 16, B korpusa 202. un 203. auditorijā, tiks rīkots seminārs Kvalitatīvie pētījumi primārajā veselības aprūpē. Darba valoda – angļu.

Semināru rīko RSU Medicīnas fakultātes Ģimenes medicīnas katedra sadarbībā ar Antverpenes Universitātes Medicīnas fakultātes profesoriem ģimenes medicīnā, RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedru. Semināra norises laiks  28. un 29. jūnijā no pulksten 9.00 līdz 17.00, 30. jūnijā – no pulksten 9.00 līdz 15.00.

Semināru atbalsta Pedagoģiskās izaugsmes centrs un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Semināru vadīs

• Lieve Peremans – M. D., Ph. D., profesors Antverpenes Universitātes Primārās un starpnozaru aprūpes katedrā un Māsu un vecmāšu katedrā. Strādā arī Garīgās veselības un labklājības pētniecības grupā Vrije Universitātē Briselē. Darbs eksperta jomā – kvalitatīva pētniecība par tādām tēmām kā darbaspēks vispārējā medicīnā un vardarbība pret bērniem, kā arī pamatnostādņu izstrāde.
  • Paul Van Royen – M. D., Ph. D., profesors, Medicīnas fakultātes dekāns Antverpenes Universitātē. Akadēmiskais darbs ir vērsts uz apmācību primārās aprūpes un pētniecības jomā, vairāku mācību moduļu un programmu koordinēšanu bakalaura un pēcdiploma līmeņa studentiem. Medicīnas katedrā viņš izveidojis pētniecības centru, kam ir liela pieredze kvalitatīvajā pētniecībā un vairākās citās pētniecības jomās, attīstot projektus. Profesors bijis prezentāciju autors dažādos starptautiskos kongresos.

Semināra dalībnieki: Medicīnas fakultātes Ģimenes medicīnas, Pediatrijas katedras, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedras  docētāji, doktoranti, rezidenti, Pedagoģiskās izaugsmes centra pārstāvji.

Norises vieta

Telpa