ES pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 atbalstītā projekta Tīklošanās nepilnību samazināšana starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un starptautiski vadošajiem partneriem vīrusu infekciju izraisītu autoimūno slimību pētniecībā (VirA) ietvaros Rīgas Stradiņa universitāte 16.–17. jūlijā organizē semināru New trends in autoimmune diseases immunological profiling: Part II.

Sestdien, 16. jūlijā, RSU Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūtā lekcijas lasīs autoimūno slimību pētniecībā atzīti zinātnieki – profesores Daria Bortoloti (Daria Bortolotti) un Valentīna Gentili (Valentina Gentili) no Ferāras Universitātes Itālijā, profesore Mariona Šneidere (Marion Schneider) no Ulmas Universitātes Vācijā, profesore Miri Blanka (Miri Blank) un medicīnas doktors Boriss Gilburds (Boris Gilburd) no Šebas Medicīnas centra Izraēlā.

Otrajā semināra dienā, 17. jūlijā, notiks praktiskās nodarbības laboratorijās. Tajās varēs piedalīties tikai projektā iesaistītie pētnieki.

Attālinātai dalībai 16. jūlijā paredzētajās lekcijās var reģistrēties ikviens interesents.

Programma

Semināra darba valoda – angļu.

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom