Vai tev ir pētījuma ideja, kuru vēlies realizēt, bet nezini kur un kā sākt? Ja tā, tad šis praktiskais seminārs ir domāts tieši tev!

Seminārā prof. Fleminga Delas un docentes Daces Reihmanes vadībā varēsi attīstīt un pilnveidot savu pētījuma ideju, lai varētu piedalīties studentu pētniecības un inovāciju grantu (SPIG) stipendiju konkursā.

Semināra darba valoda: angļu.
Vietu skaits – ierobežots.
  • Par dalību seminārā tiks izsniegti sertifikāti.
  • Studentiem semināra laikā notiekošās nodarbības būs iespēja apmeklēt ar citu grupu.

Programma

10.00SPIG konkursa stipendiāta pieredzes stāsts
10.30Teorija. Kā pārvērst pētījuma ideju projekta pieteikumā? Izvairies no galvenajiem klupšanas akmeņiem!
11.00Praktiskā daļa I: formulē un pamato savu pētījuma ideju
13.00Pauze
14.00SPIG mentores Ineses Čakstiņas-Dzērves (RSU vadošā pētniece un docētāja, Fulbright stipendiāte Harvard Medical School) pieredzes stāsts
14.30Praktiskā daļa II: izvēlies atbilstošas metodes un sastādi budžetu projekta pieteikumam
15.30Prezentācijas, diskusijas un atgriezeniskā saite par prezentētajām idejām

Semināra vadītāji

Flemming Dela

flemming_dela.png

MD, DMSci, professor of pathophysiology at University of Copenhagen, Xlab, H-index: 68. Flemming Dela’s research focuses on the influence of physical training on metabolism and the cardiovascular system. Supervisor of more than 100 Bachelor's and Master's students, and ~30 PhD and doctoral students.
Dace Reihmane

dace_reihmane.png

Dr. biol., assistant professor at RSU, Department of Human Physiology and Biochemistry, head of the study course Medical Biochemistry.

Norises vieta

Telpa