Pārlekt uz galveno saturu

Karjeras centrs aicina uz sarunām par mīlestību.

Ikkatrā no mums ir emocionālā tvertne, kas gaida, lai to uzpilda ar mīlestību. (Gerijs Čepmens)

Mg. psych. Laura Freimane un Mg. psych. Ieva Muižarāja informatīvajā seminārā kopā ar semināra dalībniekiem meklēs atbildes uz vienu no pasaulē neatbildētākajiem un netveramākajiem jautājumiem – kas ir mīlestība?

Seminārā runāsim par:

  • mīlestības veidiem;
  • dažādām mīlestības izpausmēm jeb valodām, caur kurām mēs sajūtam, ka tiekam mīlēti;
  • to, kas ir mīlestība pret sevi, un kādi ir veidi, kā to paust;
  • kā pašam uzpildīt savu mīlestības tvertni caur līdzjūtību pret sevi.
Telpa
Tiešsaistē, Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija