RSU Sporta un uztura katedra aicina uz projekta noslēguma semināru Rezultāti un perspektīvas projektā "Sadarbības seminārs ar Vācijas un Lietuvas partneru organizācijām par “piebikstīšanas” metodes izmantošanu" Zoom platformā.

Veselīgs dzīvesveids un tajā skaitā veselīgi uztura paradumi ir aizvien mūsdienās aktuāla tēma. Tiek meklēti arvien jauni risinājumi un izmantoti jauni instrumenti, lai veicinātu veselīgākus uztura paradumus sabiedrībā.

Tā sauktā piebikstīšanas metode (nudging) tiek izmantota, lai padarītu vienkāršāku lēmumu pieņemšanu par pārtikas un ēdiena izvēli. "Piebikstīšanas" metode plaši tiek izmantota daudzās jomās, tajā skaitā, lai veicinātu veselīgākus ēšanas paradumus.

Šī semināra mērķis ir aktualizēt jautājumus par sabiedrības veselību uztura paradumu kontekstā.

Seminārā uzstāsies sertificēta uztura speciāliste Eva Kataja (LV), lektore Māra Kampara (LV) no RSU, kā arī lektori no projekta partnerorganizācijām: prof. Sibylle Adam (DE) un prof. Anja Carlsohn (DE) no Hamburgas Lietišķo zinātņu universitātes (DE), asoc. prof. Vilma Kriaučionienė (LT) no Lietuvas Veselības zinātņu universitātes.

Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

baltijas_vacijas_rsu.jpg

Telpa
tiešsaistē, Zoom platformā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: