Pārlekt uz galveno saturu

Karjeras centrs 1. decembrī tiešsaistē (platformā Zoom) organizē semināru, kurā apskatīs slinkuma jēdzienu un to, kas patiesībā var slēpties zem tā, ko sauc par slinkumu.

Runāsim par motivāciju, maldīgiem priekšstatiem. Diskusijā meklēsim atbildes uz jautājumu "Vai slinkumam ir arī pozitīvi aspekti?". Apskatīsim praktiskas metodes cīņā pret slinkumu.

Semināra vadītāja: Laura Freimane.

sos_slinkums_karjeras_centrs.jpg

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija