Pārlekt uz galveno saturu

Sociālo zinātņu fakultāte aicina uz informatīvo semināru / vieslekciju Kā pieteikties darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās un kļūt par pastāvīgo darbinieku?, kas notiks 2024. gada 12. februārī plkst. 14 Rīgas Stradiņa universitātes Hipokrāta auditorijā.

Tikšanās tiek organizēta ES akcijas Atpakaļ uz universitāti ietvaros. Savā pieredzē dalīsies ES karjeras vēstniece Kristīne Vlagsma, kas jau daudzus gadus strādā dažādās ES institūcijās, bet savu karjeras izaugsmi sākusi no pašiem pamatiem, pakāpeniski virzoties līdz šī brīža amatam – Enerģētikas drošības, sadales un tirgus nodaļas vadītāja Eiropas Komisijas Kopīgajā pētniecības centrā (JRC ģenerāldirektorāts), Enerģētikas, transporta un klimata departamentā.

Patstāvīgi interesējoties par karjeras iespējām ES institūcijās, sastapsieties ar ļoti ierobežotu informācijas daudzumu, tāpēc šī būs unikāla iespēja saprast ceļus un nerakstītos likumus, kas varētu būtiski palīdzēt, piesakot savu kandidatūru konkursam Eiropas Personāla atlases sistēmā. EPSO (European Personnel Selection Office) organizē atklāto konkursu (administratora – AD/ asistenta – AST) testus un atlasa darbiniekus ES iestādēm un aģentūrām. Pēc tam katra institūcija var pieņemt darbiniekus no EPSO atlasītajiem pretendentiem.

Šīs tikšanās mērķis ir sniegt priekšstatu par karjeras iespējām ES institūcijās, atlases kritērijiem un procedūrām. Uzzināsiet, kādi testi, kur un kad jāizpilda, kā vislabāk noformēt pieteikumu praksei ES institūcijās utt.

Seminārs norisināsies latviešu valodā un ilgs ~ 2 h.

Visi interesenti laipni aicināti!

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija