Oktobris ir zinātnes svētku mēnesis, tāpēc arī šogad Zinātnes mēneša 2021 laikā aicinām iepazīt plašāk zinātnes inovatīvo un aizraujošo pusi, apliecinot, ka zinātne nav nemaz tik biedējoša, kā sākotnēji var šķist. Visa oktobra garumā norisināsies dažādi ar inovācijām, pētniecību un jaunākajām zinātnes tehnoloģijām saistīti pasākumi.

27. oktobrī Zinātnes mēneša 2021 noslēguma pasākumā – paneļdiskusijā – uzzini sabiedrībā zināmu dažādu jomu speciālistu viedokli par to, kāpēc, viņuprāt, ir vērts uzticēties zinātnei. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar RTU Studentu parlamentam.

Pasākumam varēs pievienoties tiešsaistē Zoom platformā vai arī vērot tiešraidi sociālajos tīklos.

Projekta Zinātnes mēnesis mērķis ir svinēt zinātni divās lielākajās Latvijas universitātēs – RSU un RTU –, iesaistot gan vietējos, gan ārvalstu studējošos, attiecīgo nozaru speciālistus un uzņēmējus. Informēt studējošos par jaunākajām tehnoloģijām un to izmantojuma iespējām profesionālajā jomā. Dot iespēju attīstīt prasmes komandas darbā un ideju ģenerēšanā, kas risinātu veselības aprūpē un sociālajās zinātnēs aktuālas problēmas. Šā gada mērķis ir turpināt popularizēt jau par tradīciju kļuvušos pasākumus, nodrošināt labāku ārvalstu un sociālajās zinātnēs studējošo iesaisti, kā arī paplašināt Zinātnes mēneša auditoriju.

Ieraksts par pasākumu Facebook

Telpa