nov
Supervīzijas konference “Cilvēks nākotnes organizācijā”
Durbes iela 4, Rīga
RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

7. novembrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O notiks supervīzijas konference Cilvēks nākotnes organizācijā, kuru organizē Rīgas Stradiņa universitāte, RISEBA un Latvijas Supervizoru apvienība.

Cilvēks nākotnē un organizācijas nākotnē. Jautājums kā sadarboties cilvēkam ar organizāciju un organizācijai ar cilvēku ir viens no aktuālākajiem organizāciju ikdienā. Lai radītu pievienoto vērtību gan cilvēkam, gan organizācijai, aizvien tiek meklēti saistoši saskares punkti savstarpējai sadarbībai mainīgajā mūsdienu pasaulē.

Konferencē Cilvēks nākotnes organizācijā būs laiks un vieta tam, lai gūtu jaunu izpratni un nostiprinātu esošo, uzdotu jautājumus un saņemtu atbildes par savstarpējo attiecību fenomeniem, par to, kā radīt abpusēji vērtīgu sadarbību.

Konferencē un tās meistarklasēs aicināti piedalīties dažādu jomu uzņēmēji, vadītāji, personāla vadības eksperti, kurus vieno aktuāli jautājumi.

• Cilvēka un organizācijas vajadzības un izaicinājumi
  • Prasme komunicēt un sasniegt vēlamo rezultātu
  • Pārmaiņas – atvērtība pārmaiņām, domāšanas, attieksmes maiņa
  • Efektīvs darbs – kā strādāt gudrāk, nevis vairāk
  • Cilvēki, darbs un emocijas, emocionālā inteliģence un izdegšana

Pieteikt dalību konferencēOrganizatorisku apsvērumu dēļ konferences dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam reģistrēties savlaicīgi.

Dalības maksa: 45 € – līdz 15. oktobrim; 60 € – pēc 15. oktobra.

Ja atteiksiet dalību konferencē pēc 1. novembra, samaksa netiks atgriezta.

Norises vieta

Telpa
RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: