2019. gada 21. maijā plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Senāta zālē (Dzirciema ielā 16, K korpusa 2. stāvā) 49. reizi notiks Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras profesora Jūlija Anšeleviča vārdā nosauktā terapijas olimpiāde Zelta stetoskops, kas tiek organizēta sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas nodibinājumu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fonds.

Zelta stetoskopa mērķis ir noskaidrot talantīgākos RSU Medicīnas fakultātes 4., 5. un 6. kursa studentus, pārbaudot viņu akadēmiskās zināšanas iekšķīgajās slimībās.

Olimpiāde tiek organizēta kā komandu darbs, jo medicīna ir kolektīvs darbs. Līdzīga pieredze ir arī citur pasaulē. Dažādu kursu studentu kopīgs darbs veicina sadarbību un attīsta komunikācijas prasmes. Savstarpējas diskusijas palīdz apgūt argumentācijas mākslu un iemaņas aizstāvēt savu viedokli. Studenti gūst jaunu pieredzi un papildina savas zināšanas.

Katra kursa uzvarētāji tiek apbalvoti ar goda rakstu, naudas balvu grāmatu iegādei un citām vērtīgām balvām.

Olimpiāde Zelta stetoskops pirmo reizi tika organizēta 1970. gadā un tradicionāli notiek katru gadu maijā. Tās dibinātājs un vadītājs ilgus gadus bija profesors Jūlijs Anšelevičs, kurš vadīja Terapijas katedru no 1967. līdz 2000. gadam. Kopš 2007. gada olimpiāde nosaukta viņa vārdā.

Olimpiādes Zelta stetoskops 2019 reglaments

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).
Datums: