2022. gada 2. februārī plkst. 15.00 – 16.00 RSU Anatomijas muzejā notiks RSU Medicīnas vēstures institūta un Latvijas Mākslas akadēmijas Zīmēšanas katedras akadēmiskā kopsēde Anatomija bez anatomijas: anatomiskie modeļi mākslas izglītībā, kas būs veltīta pirmās anatomijas lekcijas 102. gadadienai Latvijā.

Pasākuma programmā

• Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Mākslas akadēmijas pārstāvju uzrunas
  • Latvijas Mākslas akadēmijas Zīmēšanas katedras docētāja Ulda Zariņa akadēmiskā lekcija Anatomija bez anatomijas: anatomiskie modeļi mākslas izglītībā
Lekcijas tiešraide pieejama arī RSU Anatomijas muzeja Facebook lapā.
Telpa
tiešraide

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: