2019. gada 15. maijā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesosies Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Vizītes laikā viņš tiksies ar RSU studentiem un universitātes vadību. Tikšanos rīko RSU Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedra.

TIEŠRAIDE

Krišjānis Kariņš ar studentiem pārrunās Latvijas intereses Eiropā un ārpus tās.

Premjera vizīte ir atvērta ne vien politikas zinātnes, starptautisko attiecību un citiem studentiem, bet ikvienam interesentam. Pasākumam būs iespējams pievienoties gan klātienē, gan arī Facebook tiešraidē.

"RSU ir bijusi jauno politologu un diplomātu kalve jau 20 gadu, mēs sagatavojam kritiski domājošus un pasaulei atvērtus pilsoņus – faktiski jaunos Eiropas dzinējspēkus. Esam gandarīti, ka savu artavu, uzrunājot mūsu jauniešus Eiropas Parlamenta vēlēšanu priekšvakarā, tam pievienot gatavs arī Ministru prezidents," norāda RSU Eiropas studiju fakultātes dekāns prof. Andris Sprūds.

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).
Datums: