Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības institūts 24. novembrī plkst. 14.00 rīko tiešsaistes semināru ģimenes ārstiem Stresa ietekme uz veselību un veselību ietekmējošiem paradumiem.

Seminārā pārrunāsim tādas tēmas kā stress un tā simptomu atpazīšana, atkarības un to agrīna atklāšana, kā arī minēto problēmu skarto pacientu aprūpes procesa organizēšana ģimenes ārsta praksē.

Dalība seminārā: bez maksas.

Piešķirtie tālākizglītības punkti: 3.

Lai piedalītos seminārā, lūdzam reģistrētiies līdz 22. novembrim. Pieslēgšanās saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta dienu pirms pasākuma.

seminars_programma.jpg

Telpa
tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija