24. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē notiks Valmieras Jauno mediķu akadēmijas noslēguma pasākums.

• Sertifikātus saņems 38 RSU Jauno mediķu akadēmijas Valmieras Valsts ģimnāzijas filiāles dalībnieki (skolēni no Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas un Rūjienas vidusskolas)
  • Noslēguma pasākums sāksies ar erudīcijas testu par aizvadīto JMA gadu, kam sekos nodarbība ar RSU Seksoloģijas pulciņu. Noslēgumā tiks apbalvoti erudīcijas testa uzvarētāji, un visi JMA dalībnieki saņems sertifikātus.
  • 2018./19. mācību gada laikā Valmierā tika aizvadītas septiņas nodarbības mikrobioloģijā, ķirurģijā, pediatrijā, fizioloģijā u. c., kuras vadīja RSU docētāji un studenti.

Norises vieta

Telpa