ES pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 atbalstītā projekta Tīklošanās nepilnību samazināšana starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un starptautiski vadošajiem partneriem vīrusu infekciju izraisītu autoimūno slimību pētniecībā (VirA) ietvaros Rīgas Stradiņa universitātē 3.–7. jūlijā notiks vasaras skola Clinical and laboratory data management and modelling.

Programma veidota no divām daļām – ārvalstu zinātnieku prezentācijām un praktiskām apmācībām, kurās piedalīsies tikai projektā iesaistītie pētnieki un kas tiks organizētas RSU laboratorijās.

Projekta sadarbības partneru prezentācijas sniegs profesors Arnons Afeks (Arnon Afek) no Šebas medicīnas centra Izraēlā, profesore Mariona Šneidere (Marion Schneider) no Ulmas Universitātes Vācijā, Dr. Slavomirs Kujavskis (Slawomir Kujawski) no Toruņas Nikolaja Kopernika Universitātes Polijā un citi.

Vasaras skolas darba valoda – angļu.

Aicinām ikvienu interesentu attālināti pievienoties lekcijām, kas notiks 3., 4., 6. un 7. jūlijā. Lūdzam pieslēgties, norādot vārdu un uzvārdu.

Pievienoties Zoom sanāksmei
Sanāksmes ID nr.: 844 5411 5306
Parole: 993473

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija / tiešsaistē, Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -