Medicīnas un farmācijas doktorantiem paredzētā vebināra pirmajā daļā prof. Maija Dambrova sniegs teorētisko pamatu efektīvu konferenču tēžu un publikāciju anotāciju izveidei, savukārt otrajā daļā tiks analizēti dažādi tēžu varianti. Vebināra dalībnieki tiek aicināti izskatīšanai grupā prezentēt arī savas tēzes.

Vebināra vadītāja

M. Dambrova ir profesore Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātē un Latvijas Organiskās sintēzes institūta Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorijas vadītāja, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenā locekle. Viņas publikāciju sarakstā ir vairāk nekā 120 zinātnisko rakstu Web of Science vietnē, kuru citējamība ir vairāk nekā 1700 reižu (SCOPUS, Hirša indekss 23). M. Dambrova ir aizstāvējusi farmācijas biozinātņu doktora grādu Upsalas Universitātē (Zviedrija) un maģistra grādu biznesa administrācijā (RISEBA, Latvija). Profesores pētnieciskās intereses ir jaunu zāļu vielu atklāšanas projekti sadarbībā ar akadēmiskās zinātnes kolēģiem un farmācijas industriju.

Telpa
tiešsaistē Zoom