Pārlekt uz galveno saturu

Pirmdien, 30. maijā, Statistikas mācību laboratorija organizē Lihtenšteinas Universitātes asoc. prof. Taņas Kirnas (Tanja Kirn) vieslekciju Dzimumu atšķirības nākotnes pensijās, kurā tiks prezentēti interesantākie pētījuma rezultāti, kā arī atziņas par dinamiskās mikrosimulācijas statistisko pielietojumu.

Vieslekcija notiks angļu valodā bez tulkojuma.

Vietu skaits ir ierobežots.

Norises vieta

Telpa
A korpuss, 1. stāvs, 109. telpa (datorklase)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija