Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekānes asociētās profesores dr. iur. Karinas Palkovas vieslekcija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Ģenētiskie dati un tiesību labirinti. Kur ir robeža starp privātumu un sabiedrības labumu?

Ģenētiskie dati sniedz unikālu informāciju par mūsu katra veselību. Pateicoties savai unikalitātei tie prasa arī īpašu aizsardzību. Lekcijā tiks aplūkots, kā var panākt līdzsvaru starp stingru ģenētisku datu aizsardzību, privātumu un sabiedrības veselības drošības aizsardzību un zinātnes attīstību.

Skaties vieslekciju tiešsaistē!

Rīgas Stradiņa universitātes Facebook lapā
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Facebook lapā
Latvijas Nacionālās bibliotēkas YouTube kontā

16052024_palkova.png

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija