bischoff-lecture.jpg

DSiA (Deutsche Studenten im Ausland) aicina RSU studentus un darbiniekus uz vieslekciju The microbiome and its effect on us, ko lasīs Hohenheimas Universitātes (Vācija) Uztura medicīnas institūta (Institute of Nutritional Medicine) ģenerāldirektors prof. Stefans Bišofs (Stephan Bischoff) un kas notiks 30. novembrī RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16), 1. auditorijā, plkst. 16.00.

Prof. Stefans Bišofs ir ieguvis kvalifikāciju internajā medicīnā, gastroenteroloģijā, alergoloģijā un uztura medicīnā. Viņš ir žurnāla Aktuelle Ernährungsmedizin (Thieme) redaktors kopš 2010. gada. No 2012. līdz 2014. gadam viņš bija Vācu Klīniskā uztura biedrības (Deutschen Gesellschaft für Ernährungsmedizin – DGEM) prezidents. Kopš 2014. gada viņš strādā par Eiropas Klīniskā uztura biedrības (European Society of Clinical Nutrition – ESPEN) vadlīniju speciālistu.

Profesora galvenās pētniecības jomas ir aptaukošanās un ar to saistītās slimības, nepietiekams uzturs, ko izraisījušas slimības, nelabvēlīga reakcija uz ēdienu, mastocītu bioloģija un mikrobioms.

Vieslekcija notiks angļu valodā un būs aptuveni 90 minūtes gara. Jautājumus lūdzam uzdot lekcijas beigās!

Norises vieta

Telpa