Ceturtdien, 7. februārī, plkst. 14.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Senāta zālē notiks Kopenhāgenas Universitātes (Dānija) asociētā profesora Mortena Nilsena (Morten Ebbe Juul Nielsen) vieslekcija Individuālā atbildība, leģitimitāte un sabiedrības veselības politika – vai šāda kombinācija ir iespējama?

Lekciju organizē RSU Sabiedrības veselības institūts, Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedra un Komunikācijas katedra.

Uz vieslekciju laipni aicināti gan sociālo zinātņu, gan medicīnas un veselības aprūpes studenti un docētāji, esošie un topošie veselības politikas veidotāji un īstenotāji!

Īsumā par vieslektoru

Mortens-Nilsens.jpgMortens Nilsens (MA, Ph. D. (filozofija) un BA (psiholoģija)) ir asociētais profesors un Praktiskās filozofijas pētījumu grupas vadītājs Kopenhāgenas Universitātē. Viņš ir publicējis vairāk nekā 90 rakstu un grāmatu dažādās filozofijas jomās, ieskaitot sabiedrības veselības jautājumos. Viņš ir piedalījies zinātniskos projektos par aptaukošanos, biobanku un daudzkulturālismu. Pašreizējie zinātniskie pētījumi aptver paternālismu veselības jomā, sabiedrības nozīmi un klimata ētiku.

Norises vieta

Telpa