2020. gada 2. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Klīniskās medicīnas promocijas padomes atklātajā tiešsaistes sēdē (Zoom platformā) Vita Skuja aizstāvēs promocijas darbu Iekaisīgo zarnu slimību aktivitāte iepriekš hospitalizētiem pacientiem ar paplašināta spektra beta-laktamāzes producējošo enterobacteriaceae dzimtas baktēriju klātbūtni zarnu traktā.

skatīties tiešsaistē platformā Zoom
(KODS: 384230)

Oficiālie recenzenti

• Doc. (Dr. med.) Ivars Tolmanis, Rīgas Stradiņa universitāte, Gremošanas slimību centrs Gastro