Pārlekt uz galveno saturu

7. septembrī notiks RSU Zinātnieku brokastis COST akcijas – pētniecības un inovācijas tīkli pētniecības ideju attīstīšanai. Rudens sezonas pirmajās Zinātnieku brokastīs runāsim par iespējām, ko pētniekiem paver dalība COST akcijās jeb dažādu tematiku pētniecības un inovācijas tīklos, kas paredzēti pētniecības ideju attīstīšanai.

Pasākums tiek organizēts ar mērķi izzināt un dalīties pieredzē, iepazīties un attīstīt jaunas sadarbības, tāpēc aicināts ikviens, kuru interesē attiecīgais temats.

Prezentācijas

Kas ir COST akcija un kāpēc piedalīties?
Kā iesaistīties COST akcijā?
Jaunās COST akcijas 2022.–2026.
COST akciju pieteikumu konkurss
LZP atbalsts dalībai COST akcijās

Maija Bundule,
Latvijas Zinātnes padomes Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vadītāja

COST akcija – ceļš uz lieliem projektiem

Jānis Ločs,
Rīgas Tehniskās universitātes Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta direktors

Videoieraksts

 

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija