Kursa vadītājs:Baiba Mauriņa
Mērķauditorija:Farmācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Farmācija; Sociālā farmācija

1. Iegūt zināšanas par svarīgākajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem, to izcelsmi, sastāvu, atrašanās vietām.
2. Izzināt kūrortu rašanās vēsturi, to lomu un nozīmi.

Neorganiskā un organiskā ķīmija, Augu un dzīvnieku bioloģija, Latvijas vēsture.

Studiju kursa apguves rezultātā students:
1. Zinās dziedniecisko minerālūdeņu un dūņu veidošanās procesus dabā, to sastāvu un iedarbību uz cilvēka organismu
2. Spēs atpazīt un formulēt minerālūdeņu un dūņu iedarbības veidus un pielietošanas iespējas
3. Iepazīstot kūrortu veidošanās vēsturi, spēs izvērtēt to lomu veselības atgūšanas un saglabāšanas procesos.

Studiju kursa apguves rezultātā students:
1. Pratīs orientēties minerālūdeņu asortimentā, pēc to sastāva ieteikt to lietošanu
2. Pratīs novērtēt dziedniecisko dūņu iedarbību uz cilvēka organismu atkarībā no sastāva un veidošanās procesa
3. Spēs orientēties kūrortu daudzveidībā un vajadzības gadījumā izvēlēties pareizo kūrortu.

Studiju kursa apguves rezultātā students būs spējīgi novērtēt dabas dziedniecisko faktoru ietekmi uz cilvēka veselību, kā arī dziedniecisko minerālūdeņu un dūņu lomu veselības atgūšanas procesā.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.