Struktūrvienība: Radioloģijas katedra
Kursa vadītājs:Gaida Krūmiņa
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Ārstniecība
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Rentgenoloģija un radioloģija

Papildināt zināšanas galvas smadzeņu, mugurkaula, muskuloskeletālās, torakālās un abdominālās patoloģijas MR un CT izmeklēšanā.

Fizikā, normālajā un patoloģiskajā anatomijā, fizioloģijā, propedeitikā, terapijā un ķirurģijā.

Pēc sekmīgas studiju kursa prasību izpildes studenti būs apguvuši zināšanas, kas ļaus:
- raksturot galvas smadzeņu bojājumu, kaulu jaunveidojumu, osteoporozes, vēdera dobum akūtu un hronisku, kā arī onkoloģisko CT, MR simptomātiku.
- atpazīt galvas smadzeņu, kaulu, mugurkaula, abdominālās akūtas un hroniskas patoloģijas CT, MR attēlos.

Studiju kursa apguves rezultātā student pratīs atpazīt un interpretēt biežāko patoloģiju radioloģisko atradni.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.