13. decembrī tiks atklāta jaunā Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīca Dārza ielā 5, kas atrodas blakus universitātes centrālajai ēkai un kurā ir 135 numuri, no kuriem četri paredzēti personām ar kustību ierobežojumiem.

viesnica-darza-iela5-05.jpg

Katrā viesnīcas numurā ir gulta ar spilvenu, segu, gultasveļu un dvieļiem, rakstāmgalds, krēsls, grāmatu plaukts, drēbju skapis, virtuves iekārta ar elektrisko plīti, tvaiku nosūcēju un ledusskapi, dušas telpa ar labierīcībām.

Numuru cena RSU un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studentiem, darbiniekiem un viespasniedzējiem ir no 210 līdz 390 eiro mēnesī. Sākot dzīvot viesnīcā, nepieciešams samaksāt tikai pirmā mēneša īres maksu un drošības naudu, kas vienāda ar viena mēneša īres maksu un kas vēlāk tiek atmaksāta.

Rezervējiet izvēlēto numuru, rakstot e-pastu viesnicasatrsu[pnkts]lv (viesnicas[at]rsu[dot]lv) (atbilde tiek sniegta divu darbdienu laikā) vai zvanot 67060864.

Ja par dzīvošanu viesnīcā samaksā par pusgadu vai gadu uzreiz, tiek piemērota atlaide attiecīgi seši vai desmit procenti.

viesnica-darza-iela5-04.jpg

Viesnīcā pieejamas mācību un atpūtas telpas, slēgta tipa velosipēdu novietnes, pazemes un virszemes autostāvvietas u. c.

Plašāka informācija par dienesta viesnīcu Dārza ielā 5

Plašāka informācija par citām RSU dienesta viesnīcām