Eiropas Kustība Latvijā (EKL) kopā ar savu sadarbības partneri Rīgas Stradiņa universitāti aicina studentus pieteikties par Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņa darbinieku.

student-veido-demokratiju-fb.png

Piesakies nekavējoties: Rīgā pieteikumi tiek pieņemti klātienē līdz 1. martam, plkst. 13.

Pieteikumu termiņi katrā novadā atšķiras (tātad, ja netiec uz pirmās izvēles novadu, piesakies citā), bet visos novados nepieciešami arī 10 atbalstītāju paraksti. Par darbu iecirkņos studenti saņems atalgojumu un ēdināšanas izmaksu kompensāciju (vairāk).

Student, veido demokrātiju! ir EKL iniciatīva, kas tiek īstenota ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) atbalstu. Iniciatīvas mērķis ir mobilizēt Latvijas augstskolu studentus darbam Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņos šā gada 8. jūnijā.

Kas darāms?

Lai strādātu iecirknī, studentam jāatbilst šādiem iecirkņu komisijas locekļa kritērijiem:

• jāprot latviešu valoda,
  • jābūt vismaz vispārējai vidējai izglītībai,
  • nav pieteikts vēlēšanās par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona deputātu kandidātu saraksta iesniegšanai,
  • nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās pašvaldības domes deputāts.

Lai strādātu iecirknī, studentam jāaizpilda pieteikuma anketa (tā jāparaksta 10 taviem draugiem, radiem vai paziņām un jāiesniedz izvēlētās pašvaldības vēlēšanu komisijai).

Visu pašvaldību vēlēšanu komisiju kontakti

Student, veido demokrātiju!