Sports

Sekojot vairākas desmitgades senām tradīcijām, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) arī šogad savus pirmkursniekus aicina uz Sporta dienu, kas norisināsies Uzvaras parkā ceturtdien, 6. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 17.00.

RSU absolventa Kaspara Zlidņa un RSU ārvalstu sakaru speciālistes, bijušās basketbolistes Ditas Liepkalnes vadībā studenti sacentīsies volejbola, basketbola un futbola spēlē, kā arī 100 metru sprintā, 1000 metru skrējienā un komandas stafetē.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja sevi nodarbināt arī tādās sportiskās aktivitātēs kā airēšana uz trenažiera, sumo, spēka stafetē un dažādās komandas stafetēs uz piepūšamajām atrakcijām. Kā jau augstskolā, kas izglītības eksporta ziņā ir ne vien Latvijas, bet arī Baltijas līdere, pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā.

Sporta dienas laikā varēs pieteikties gan individuālajiem, gan komandu sporta veidiem, tomēr ieteicams pieteikt savu komandu laikus (skat. zemāk), jo komandu skaits šajos sporta veidos ir ierobežots. Seko līdzi informācijai RSU Sporta kluba Facebook kontā un dalies ar informāciju ar citiem!

Pieteikšanās komandu sporta veidiem

Papildu informācijai