Darbiniekiem

Cienījamie studenti!

Pēdējās nedēļas laikā Latvijā novērojama strauja Covid-19 izplatība. Līdzīga situācija ir daudzviet Eiropā. Atsevišķi saslimšanas gadījumi konstatēti arī RSU studentu vidū. Šo gadījumu saslimšanas vēsturi ir izsekojis Slimību profilakses un kontroles centrs un RSU. Visas kontaktpersonas ir identificētas un atrodas karantīnā.

Šie gadījumi nav iemesls, lai RSU veiktu jebkādas izmaiņas noteiktajā studiju procesa kārtībā. RSU studiju process norit droši, un RSU studijas turpinās kombinētā formā – attālināti un klātienē.

Mainoties situācijai vai lēmumiem par studiju procesu, RSU vadība par to paziņos RSU oficiālajos komunikācijas kanālos – mājaslapā un studentu portālā MyRSU –, kā arī izsūtīs informāciju studentiem un docētājiem e-pastā.

Lūdzam sekot līdzi aktualitātēm par Covid-19 ierobežošanu RSU īpaši izveidotajā mājaslapas vietnē.

RSU strādā saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta (MK) izdotajiem noteikumiem Nr. 360 Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kā arī seko līdzi visām MK un Veselības ministrijas aktualitātēm par Covid-19 izplatības ierobežošanu.